Wyszukiwarka
Rower elektryczny Bianchi e-Omnia C Type NEXUS 5SP Metal Grey YSBE9
Opis
Rower elektryczny Bianchi e-Omnia C Type NEXUS 5SP YSBE9 to prawdziwa perełka w świecie rowerów elektrycznych, łącząc potężne osiągi z designerskim wzornictwem. Ten wyjątkowy pojazd to nie tylko środek transportu, ale także manifestacja innowacyjnych technologii, które sprawiają, że jazda po mieście staje się pełną komfortu przyjemnością.
Dane techniczne
| Silnik | Bosch Performance Line CX, 250W, 85Nm, Kiox display |
| Bateria | Bosch Powertube 625Wh integrated battery |
| Rama | E-OMNIA C-Type belt drive ALU sizes: 45-50-55 - IG 135 mm quick release dropouts (special dropout for internal gear) - Post mount 180 disc brake type - Internal cable routing in DT - Frame lock compatible - 625Wh compatible - custom rear carrier integrate |
| Widelec | Suntour XCM34-Boost LOR DS 29", 100mm travel, 1.5" tapered HT, w/ 15AH2-110 TA, minimum 160mm rotor, maximum 203mm rotor, 34mm stanchions |
| Stery | FSA NO.55R/558 1.5" |
| Przerzutki | Shimano, SL-C7000-5, NEXUS, REVO SHIFTER, 5-SPEED |
| Mechanizm korbowy | FSA Metropolis, Alloy, 170mm Gates CDX 39T |
| Support | included in the motor |
| Łańcuch | CDXB118, Cinghia CDX Gates Carbon Drive, 118T, nera Lunghezza 1298 mm, passo 11 mm, larghezza 12 mm |
| Hamulce | Promax, DSK-925 |
| Koła | Velomann E-Sport Tubeless Ready 29", 25-622, 32 hole |
| Tylna piasta | Shimano, SG-C7000-5D, NEXUS, 5-SPEED, FOR CENTER LOCK DISC BRAKE, 32H 135X187MM |
| Przednia piasta | Formula CL-811 for Center Lock, 32h, 15x110mm TA |
| Opony | Vittoria e-Randonneur, 50-622 |
| Wspornik kierownicy | Velomann 35,3D FORGED 0°>90° L70MM |
| Kierownica | Velomann, 31.8*630 / Rise 34mm / Back Sweep 41° |
| Chwyty | Herrmans Grip |
| Wspornik siodła | Velomann 31.6*350, suspension seatpost |
| Siodło | Velomann, 256x220, 612gr. |
| Pedały | VP, axle 7mm boron steel, EPB system, size 112x83,3mm, reflector included |
| Błotniki | SKS PET Mudguards A65 R /28" |
| Stopka | Velomann load 35kg |
| Bagażnik | custom rear carrier integrated into the frame design |
| Oświetlenie przód | Spanninga custom integrated light, 40 lux |
| Oświetlenie tył | Spanninga custom integrated light |
Najważniejsze cechy