Wyszukiwarka
Rower Elektryczny Bianchi E-OMNIA FXTYPE MUL GX12 OLI630 YTB1FI 4K
Opis
Bianchi e-Omnia FX-Type GX 12sp
Rower elektryczny Bianchi e-Omnia FX-Type GX 12sp to nowoczesne połączenie innowacyjnej technologii z eleganckim stylem i wyjątkową wydajnością. Zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie i wszechstronności, ten rower elektryczny oferuje niezapomniane doznania podczas każdej podróży.
Dzięki zaawansowanemu systemowi napędu elektrycznego, e-Omnia FX-Type GX zapewnia dodatkową siłę i wytrzymałość podczas jazdy. To sprawia, że pokonywanie długich dystansów czy stromych wzniesień staje się łatwe i przyjemne, a codzienne podróże stają się mniej męczące i bardziej komfortowe.
Rower jest wyposażony w wysokiej jakości komponenty, w tym precyzyjny system przerzutek, który zapewnia płynne i precyzyjne zmiany biegów, umożliwiając łatwe dostosowanie się do różnych warunków terenowych i prędkości jazdy.
Rower na zamówienie. Jesteś ciekaw czy Twój rozmiar jest dostępny? Napisz do nas!
Specyfikacja
- Kolor: 4K - Dark graphite / Grey full matt
- Silnik: OLI Edge, 90Nm, 250W Display High Vision
- Bateria: Internal battery 630Wh
- Rama: e-OMNIA FX-Type ALU rozmiary: 43, 48, 53 - 12x148 mm thru axle dropouts - Post mount 180 disc brake type - 160mm travel front - 150mm travel rear
- Widelec: Sram Rock Shox YARI RC 29B" Solo Air, 150mm, Extl rebnd, MOTION Control Damper , 1.1/5" Alu HT, 15x110 BOOST, 35mm stanchions, PM 180mm disc mount, Maxle Stealth, 42mm offset
- Amortyzator tył: Sram Deluxe Select+ RL, 185/55 TR, external rebound adjustment, Harware 8X25mm
- Stery: FSA NO.55R/558 1.5"
- Manetki: Sram SX EAGLE 1x12
- Przerzutka tył: Sram GX Eagle 12s
- Mechanizm korbowy: FSA CK-762/IS Forged Alu crank 165 mm ISIS
- Łańcuch: Sram SX EAGLE, 12sp
- Hamulce: Shimano, BL-MT501, BR-MT520, RESIN PAD
- Tarcza hamulcowa: Shimano, SM-RT30, L 203MM, W/LOCK RING
- Koła: Velomann Tubeless Ready 29", 622x30, 32 hole Velomann Tubeless Ready 27.5", 584x30, 32 hole
- Tylna piasta: Formula CL-3248 for Center Lock, 32h, 12x148mm TA, HG, 2SB
- Przednia piasta: Formula CL-811 for Center Lock, 32h, 15x110mm TA, 2SB
- Opony: Front: Pirelli Scorpion E-MTB M 29x2.6 TLR, 60tpi, Hyperwall, 65-622 Rear: Pirelli Scorpion E-MTB R 27.5x2.6 TLR, 60tpi, Hyperwall, 65-584
- Mostek: Velomann, 1,1/8 x śr.35mm, 50mm for 15,17,19,21"
- Kierownica: Velomann, szerokość: 780mm, śr.35mm, rise 18mm, backsweep 8°
- Chwyty: T-One Rock T-GP34
- Wspornik siodła: Velomann śr.31,6mm, internal remote cable routing, 120mm/150mm travel
- Siodło: Velomann, carbon steel rail, 262x145
- Oświetlenie przód: Spanninga custom integrated light, 40 lux
- Oświetlenie tył: Spanninga custom integrated light
Z przyczyn od nas niezależnych, w ostatniej chwili mogą pojawić się zmiany w specyfikacji roweru, które mogą nie być uwzględnione w jego opisie.
Dane techniczne
| Silnik | OLI Edge, 90Nm, 250W Display High Vision |
| Bateria | Internal battery 630Wh |
| Rama | e-OMNIA FX-Type ALU rozmiary: 43, 48, 53 - 12x148 mm thru axle dropouts - Post mount 180 disc brake type - 160 mm travel front - 150 mm travel rear |
| Widelec | Sram Rock Shox YARI RC 29B" Solo Air, 150 mm, Extl rebnd, MOTION Control Damper , 1.1/5" Alu HT, 15x110 BOOST, 35 mm stanchions, PM 180 mm disc mount, Maxle Stealth, 42 mm offset |
| Manetki | Sram SX EAGLE 1x12 |
| Stery | FSA NO.55R/558 1.5" |
| Amortyzator tył | Sram Deluxe Select+ RL, 185/55 TR, external rebound adjustment, Harware 8X25 mm |
| Przerzutki | Sram GX Eagle 12s |
| Mechanizm korbowy | FSA CK-762/IS Forged Alu crank 165 mm ISIS |
| Łańcuch | Sram SX EAGLE, 12sp |
| Hamulce | Shimano, BL-MT501, BR-MT520, RESIN PAD, Shimano, SM-RT30, L 203MM, W/LOCK RING |
| Koła | Velomann Tubeless Ready 29", 622x30, 32 hole Velomann Tubeless Ready 27.5", 584x30, 32 hole |
| Tylna piasta | Formula CL-3248 for Center Lock, 32h, 12x148 mm TA, HG, 2SB |
| Przednia piasta | Formula CL-811 for Center Lock, 32h, 15x110 mm TA, 2SB |
| Opony | Front: Pirelli Scorpion E-MTB M 29x2.6 TLR, 60tpi, Hyperwall, 65-622 Rear: Pirelli Scorpion E-MTB R 27.5x2.6 TLR, 60tpi, Hyperwall, 65-584 |
| Wspornik kierownicy | Velomann, 1,1/8 x śr.35 mm, 50 mm for 15,17,19,21" |
| Kierownica | Velomann, szerokość: 780 mm, śr.35 mm, rise 18 mm, backsweep 8° |
| Chwyty | T-One Rock T-GP34 |
| Wspornik siodła | Velomann śr.31,6 mm, internal remote cable routing, 120 mm/150 mm travel |
| Siodło | Velomann, carbon steel rail, 262x145 |
| Oświetlenie przód | Spanninga custom integrated light, 40 lux |
| Oświetlenie tył | Spanninga custom integrated light |
Najważniejsze cechy