Wyszukiwarka
Rower Bianchi Nitron 9.3 XT/SLX 1x12sp YSBP5E NF
Opis
Bianchi Nitron 9.3 XT/SLX 1x12sp
Rower Bianchi Nitron 9.3 XT/SLX 1x12sp to doskonałe połączenie wydajności, wszechstronności i elegancji. Zaprojektowany z myślą o entuzjastach jazdy górskiej, rower ten oferuje niezapomniane doznania na trasach off-road.
Rama Nitron 9.3 została stworzona z lekkiego i wytrzymałego materiału, zapewniając nie tylko solidną konstrukcję, ale także doskonałą sztywność i wygodę podczas jazdy. Dzięki precyzyjnemu systemowi zawieszenia i innowacyjnej geometrii ramy, rower ten zapewnia płynne pokonywanie trudnych terenów oraz doskonałą stabilność w każdych warunkach.
Nitron 9.3 został wyposażony w wysokiej jakości komponenty, takie jak ergonomicznie zaprojektowana kierownica i wygodne siodełko, które zapewniają maksymalny komfort nawet podczas długich tras w górach.
Rower na zamówienie. Jesteś ciekaw czy Twój rozmiar jest dostępny? Napisz do nas!
Specyfikacja
- Kolor: NF - White/Black Full Glossy
- Rama: Nitron 29" full carbon monocoque, 1.5" tapered HT, BB92, seatpost diam. 27,2mm, HDM FD, PM 160mm carbon dropout 12x148mm BOOST Thru axle, internal cable routing, rozmiary: 15-17-19-21"
- Widelec: Rock Shox Judy Gold RL 29" Solo Air 100mm
- Stery: Fsa Orbit C-40
- Manetki: Shimano SLX 1x12sp
- Przerzutka tył: Shimano XT RD-M8100-SGS Shadow Design + 12sp
- Mechanizm korbowy: Shimano FC-MT511-1, 32T, długość korby: 170mm-15", 175mm-17/21"
- Support: Shimano BB-MT500-PA PressFit 41x92mm
- Łańcuch: Shimano CN-M6100 12sp
- Hamulce: Shimano M4100
- Tarcza hamulcowa: Shimano SM-RT10 CL, 180mm front & 160mm rear
- Koła: Velomann KOM light i25 29", 622x25
- Tylna piasta: Shimano FH-MT410-B
- Przednia piasta: Shimano HB-MT400-B
- Opony: Kenda Booster Pro 29x2.20
- Mostek: Velomann 3D forged alloy 6061, 1,1/8 x śr.31.8mm, zewn: 70mm-15'', 80mm-17", 90mm-19/21"
- Kierownica: Velomann Flat top DB Alloy 6061-T6, szerokość: 720mm, śr. 31,8mm, 9° backsweep
- Chwyty: T-One Rock T-GP34
- Wspornik siodła: Velomann, AL6061 shaft with forged head, długość: 350mm-15'' i 400mm dla 17,19,21", śr. 27.2mm, 0mm seatback
- Siodło: Velomann 1285URN, manganese rail, długość 277mm x szerokość 144mm
Z przyczyn od nas niezależnych, w ostatniej chwili mogą pojawić się zmiany w specyfikacji roweru, które mogą nie być uwzględnione w jego opisie.
Dane techniczne
| Rama | Nitron 29" full carbon monocoque, 1.5" tapered HT, BB92, seatpost diam. 27,2 mm, HDM FD, PM 160 mm carbon dropout 12x148 mm BOOST Thru axle, internal cable routing, rozmiary: 15-17-19-21" |
| Widelec | Rock Shox Judy Gold RL 29" Solo Air 100 mm |
| Manetki | Shimano SLX 1x12sp |
| Stery | Fsa Orbit C-40 |
| Przerzutki | Shimano XT RD-M8100-SGS Shadow Design + 12sp |
| Mechanizm korbowy | Shimano FC-MT511-1, 32T, długość korby: 170 mm-15", 175 mm-17/21" |
| Support | Shimano BB-MT500-PA PressFit 41x92 mm |
| Łańcuch | Shimano CN-M6100 12sp |
| Hamulce | Shimano M4100, Shimano SM-RT10 CL, 180 mm front & 160 mm rear |
| Koła | Velomann KOM light i25 29", 622x25 |
| Tylna piasta | Shimano FH-MT410-B |
| Przednia piasta | Shimano HB-MT400-B |
| Opony | Kenda Booster Pro 29x2.20 |
| Wspornik kierownicy | Velomann 3D forged alloy 6061, 1,1/8 x śr.31.8 mm, zewn: 70 mm-15'', 80 mm-17", 90 mm-19/21" |
| Kierownica | Velomann Flat top DB Alloy 6061-T6, szerokość: 720 mm, śr. 31,8 mm, 9° backsweep |
| Chwyty | T-One Rock T-GP34 |
| Wspornik siodła | Velomann, AL6061 shaft with forged head, długość: 350 mm-15'' i 400 mm dla 17,19,21", śr. 27.2 mm, 0 mm seatback |
| Siodło | Velomann 1285URN, manganese rail, długość 277 mm x szerokość 144 mm |
Najważniejsze cechy