Wyszukiwarka
Rower Bianchi Nitron 9.2 XT/SLX 1x12sp YSBP4E NH
Opis
Bianchi Nitron 9.2 XT/SLX 1x12sp
Rower Bianchi Nitron 9.2 to wyjątkowy rower górski, który zapewnia niezapomniane doznania podczas jazdy po trudnym terenie. Zaprojektowany z myślą o maksymalnej wydajności i wszechstronności, ten rower górski doskonale sprawdza się zarówno na wyścigowych trasach, jak i podczas długich wycieczek w górzystym terenie.
Nitron 9.2 został wyposażony w wysokiej jakości komponenty, w tym ergonomicznie zaprojektowaną kierownicę i wygodne siodełko, które zapewniają nie tylko doskonałą wydajność, ale także komfort nawet podczas długich tras.
Rama Nitron 9.2 została wykonana z lekkiego i wytrzymałego materiału, co gwarantuje nie tylko doskonałą sztywność, ale także wyjątkową odporność na trudne warunki terenowe. Dzięki precyzyjnemu systemowi zawieszenia i geometrii ramy, ten rower oferuje płynną jazdę i doskonałą kontrolę podczas pokonywania różnorodnych przeszkód.
Rower na zamówienie. Jesteś ciekaw czy Twój rozmiar jest dostępny? Napisz do nas!
Specyfikacja
- Kolor: NH - CK16 / Black Full Glossy
- Rama: Nitron 29" full carbon monocoque, 1.5" tapered HT, BB92, seatpost diam. 27,2mm, HDM FD, PM 160mm carbon dropout 12x148mm BOOST Thru axle, internal cable routing, rozmiary: 15-17-19-21"
- Widelec: Rock Shox SID SL 29", damper Rush RL, Debon Air 100mm w/Tall oneLoc remote left, 1.5 alu HT, 15X110mm Maxle Stealth, 32mm stanchions, magnesium lowers, PM 160mm disc mount, 44mm offset
- Stery: Fsa Orbit C-40
- Manetki: Shimano SLX 1x12sp
- Przerzutka tył: Shimano XT RD-M8100-SGS Shadow Design + 12sp
- Mechanizm korbowy: Shimano XT FC-M8100-1, 32T, 52mm chainline, długość korby: 170mm-15", 175mm-17/21"
- Support: Shimano Pressfit (41x92)
- Łańcuch: Shimano CN-M7100 12sp
- Kaseta: Shimano CS-M7100-12, 10-51T
- Hamulce: Shimano M6100
- Tarcza hamulcowa: Shimano SM-RT54 CL 180mm & 160mm, Center Lock
- Koła: Velomann KOM light i25 29" 622x25
- Tylna piasta: Shimano FH-MT510-B
- Przednia piasta: Formula CL-811
- Opony: Kenda Booster Pro 29x2.20
- Mostek: Velomann, 3D forged alloy 6061 +/-7°, 1,1/8 x diam.31.8mm, ext: 70mm-15'', 80mm-17", 90mm-19/21"
- Kierownica: Velomann Flat top DB Alloy 6061-T6, szerokość: 720mm, śr. 31,8mm, 9° backsweep
- Chwyty: T-One Rock T-GP34
- Wspornik siodła: Velomann, AL6061 shaft with forged head, długość: 350mm-15'' i 400mm dla 17,19,21", śr. 27.2mm, 0mm seatback
- Siodło: Velomann 1285URN, manganese rail, długość 277mm x szerokość 144mm
Z przyczyn od nas niezależnych, w ostatniej chwili mogą pojawić się zmiany w specyfikacji roweru, które mogą nie być uwzględnione w jego opisie.
Dane techniczne
| Rama | Nitron 29" full carbon monocoque, 1.5" tapered HT, BB92, seatpost diam. 27,2 mm, HDM FD, PM 160 mm carbon dropout 12x148 mm BOOST Thru axle, internal cable routing, rozmiary: 15-17-19-21" |
| Widelec | Rock Shox SID SL 29", damper Rush RL, Debon Air 100 mm w/Tall oneLoc remote left, 1.5 alu HT, 15X110 mm Maxle Stealth, 32 mm stanchions, magnesium lowers, PM 160 mm disc mount, 44 mm offset |
| Manetki | Shimano SLX 1x12sp |
| Stery | Fsa Orbit C-40 |
| Przerzutki | Shimano XT RD-M8100-SGS Shadow Design + 12sp |
| Mechanizm korbowy | Shimano XT FC-M8100-1, 32T, 52 mm chainline, długość korby: 170 mm-15", 175 mm-17/21" |
| Support | Shimano Pressfit (41x92) |
| Łańcuch | Shimano CN-M7100 12sp |
| Kaseta | Shimano CS-M7100-12, 10-51T |
| Hamulce | Shimano M6100, Shimano SM-RT54 CL 180 mm & 160 mm, Center Lock |
| Koła | Velomann KOM light i25 29" 622x25 |
| Tylna piasta | Shimano FH-MT510-B |
| Przednia piasta | Formula CL-811 |
| Opony | Kenda Booster Pro 29x2.20 |
| Wspornik kierownicy | Velomann, 3D forged alloy 6061 +/-7°, 1,1/8 x diam.31.8 mm, ext: 70 mm-15'', 80 mm-17", 90 mm-19/21" |
| Kierownica | Velomann Flat top DB Alloy 6061-T6, szerokość: 720 mm, śr. 31,8 mm, 9° backsweep |
| Chwyty | T-One Rock T-GP34 |
| Wspornik siodła | Velomann, AL6061 shaft with forged head, długość: 350 mm-15'' i 400 mm dla 17,19,21", śr. 27.2 mm, 0 mm seatback |
| Siodło | Velomann 1285URN, manganese rail, długość 277 mm x szerokość 144 mm |
Najważniejsze cechy